Firmamız 1988 yılından günümüze; ses teknolojileri sektöründe hizmet vermekte olup, 2002 yılında PROMET OTO MÜZİK SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ. , 2007 Temmuz ayından itibaren de PROMET GROUP adıyla ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Ses teknolojileri ürünleri ithalatı yapmakta ve bu ürünlerin Türkiye genelinde distribütörlüğünü sağlamaktadır.

Temsilcisi olduğu firmalar, kaliteli ürünler üretmeyi ve kullanıcılara ulaştırmayı kendilerine hedef olarak belirlemiş; ses teknolojileri sektöründe oldukça önemli yere sahip olan kuruluşlardır.

PROMET GROUP; genç, dinamik ve eğitimli kadrosu ile kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş, bu amaçları doğrultusunda her gün yenilikler yaratmak ve müşterilerine kolaylıklar sağlamak için kendisini geliştirmektedir.

PROMET GROUP ; distribütörü olduğu markaların tanıtımı ve reklâmı konusunda çeşitli ödüller kazanmış ve bu markaların dünya genelindeki diğer dağıtıcı firmalarI arasında saygın bir yere sahiptir.

Firmamız;

M ACOUSTIC, M VISION, STROKER, KICKER, ROCKFORD FOSGATE, JL AUDIO

Markalarının Türkiye distribütörlüğü ve bu markalarının çeşitli ürünlerine aksesuarlar sağlayan PROMET markası ile, her türlü soru ve sorunlarınız için çözüm üretmeye daima hazır bir şekilde müşterilerine sorumluluğunu yerine getirmektedir.

 


Promet Group Ekibi